anasayfa kurumsal Tohumculuk ve Zirai Ürünler Foto Galeri & Download Bize Ulaşın


 
- Kurumsal
- Haberler
- Tanıtım Video

 

 

TAREKS HABERLER


TAREKS 2016 YILI YILLIK ÇALIŞMA VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

16 – 17 ARALIK 2016 ALTINOVA / BALIKESİR

Grand Temizel Hotel – Sarımsaklı

Şirketimizin her yıl düzenli olarak yaptığı yıllık çalışma ve değerlendirme toplantısı, Şirketimizin faaliyetlerinin olduğu bütün bölgelerde çalışan saha personeli, üretim personeli , teknik ve AR-GE personeli katılımı ile 16-17 Aralık 2016 tarihleri arasında Altınova /Balıkesir’de yapılmıştır.

İki gün süren toplantıda 2016 yılında yapılan çalışmalar ve faaliyetler ile ilgili  üretim, pazarlama ve AR-GE çalışma raporları sunulmuş ve uygulamada karşılaşılan sorunlar ile çözüm önerileri tartışılmıştır. Ayrıca 2017 yılının planlaması kapsamında  yapılacak olan pazarlama çalışmaları, üretim ve ürün geliştirme programları değerlendirilmiştir.

Şirketimiz ve çalışanları şirketimizin genel hizmet politikası kapsamında bu toplantılarla Tarım Kredi Ortaklarına ve diğer çiftçilere sunulan hizmet kalitesini artırmanın, kaliteli ve ekonomik ürünler geliştirip üretimini yaparak tüm çiftçilerin hizmetine sunmanın yollarını aramış ve çiftçimizin dünya çiftçisi ile rekabet edebileceği ürün ve hizmetler üzerinde çalışmalarını yönlendirme noktasında hedef birliği yapmışlardır.

TAREKS AŞ Genel Müdür'ü, Genel Müdür Yardımcısı ve  Şirket çalışanları Altınova’da yer alan Mısır Tohumu Kurutma İşleme ve Paketleme Tesisleri ile Soğuk hava depolarını ziyaret  ederek çalışmalar hakkında bilgi alınmıştır.

TAREKS
Tarım Ürünleri Araç Gereç İthalat İhracat ve Tic. A.Ş.
© 2008 Resmi İnternet Sitesi
Adres : Kazakistan Cad. (4.Cad.) no:136/4-5-6 Emek / Ankara
Tel : 0 312 215 80 05
Faks : 0 312 223 13 77